İYTE Kampüsü, 35430 Urla, İzmir A4 Binası-D:15
  • 7/24 Hizmet
  • (90) 232 502 47 87E-imza


Elektronik imza, elektronik ortamda hazırlanan dokümanları imzalamak için kullanılan bir elektronik koddur. Elektronik imza sistemi, şifrelenmiş verileri gönderen bilgisayar ile bu şifrelemeyi çözebilen alıcı bilgisayar arasında çalışır. Gönderenin şifreleme işlemi ile alıcının doğrulama işlemi, verinin güvenli bir kaynaktan geldiğini gösterir. Bu iki taraflı işlem güvenli bir şekilde elektronik imzayı tamamlar. Belgenin izinsiz veya yanlışlıkla değiştirilmesini ya da silinmesini önleyerek veri bütünlüğünü garanti eder.


Elektronik imza, elle atılan ıslak imza gibi kullanılabildiği için internette her türlü resmi işlemin hem zamandan hem kağıttan tasarruf edilerek ve elektronik ortamda arşivlenerek yürütülmesini sağlar, maliyeti azaltır.


MicroCell yazılımının en önemli parçası olan e-imza, raporları bir tık ile onaylama imkanı sunmaktadır. Ayrıca zamandan kazandırıp karışıklıkların önüne geçerek onaylanma sürecini pratikleştirir. Bu şekilde onaylanmış raporların ödemesi de hızlıca alınabilir. Kısaca Microcell, raporlama sürecini kısaltan ve kolaylaştıran bir önemli bir çözümdür.Hasta bilgiler kaydı


Tüm hasta bilgilerini kayıt ederek özlük bilgileri, gönderildiği hastane, doktor ve konula tanılara erişim kolaylığı sağlar.Rapor yazımı


Yapılan patolojik inceleme sonuçlarını ayrıntılı olarak gruplandırmalar altında rapor haline getirmeye olanak tanır


Rapor gönderme


Oluşturulan ve kaydedilen raporları webe aktarabilme özelliği sayesinde raporlar net ve ayrıntılı bir şekilde görüntülenebilir ve hızlıca incelenebilir. Aynı zamanda daha önceden oluşturulmuş doktor mailleri listesi arasından istenilen doktor seçilerek, hazırlanan rapor e-posta olarak anında gönderilebilir.


Maliyet


Yapılan testlerin ücretleri önceden şablon haline getirilip kaydedilebilir. Daha sonra rapor yazımı sırasında önceden belirlenen fiyatlar çekilerek toplam ödenecek ücret belirlenir.


Tüm Hakları saklıdır. Emoda Yazılım
Emodayazilim.com, sitedeki fiyatlandırmaları, değişiklikleri ve paketlerdeki değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.